pondělí 16. dubna 2018

CO TEĎ POSLOUCHÁM?

Bez písniček si neumím představit den. Většinou si je ale rychle oposlouchám a proto často hledám inspiraci na nějaké nové. Někteří z Vás možná mají podobný problém. Proto jsem se rozhodla Vám zase předat nějaké ty moje oblíbené písničky.

Kdysi už jsem takovéto články psala, tak snad se Vám bude i tento líbit tak, jako ty předchozí.Janji - Heroes Tonight (feat. Johnning)
Kygo, Miguel - Remind Me to ForgetKodaline- Follow Your Fire
Tungevaag & Raaban - All For Love
Shawn Mendes - In My BloodNedávno jsem konečně viděla film The Greatest Showman a zamilovala jsem si ho a taky písničky, které tam zazněly. Nejvíce asi tyto 2 :

A Million Dreams (from The Greatest Showman Soundtrack)
Rewrite The Stars (from The Greatest Showman Soundtrack)
Marshmello & Anne-Marie - FRIENDS

The Chainsmokers - You Owe MeNoah Kahan - Hurt Somebody (feat. Julia Michaels)Måns Zelmerlöw - HappylandImagine Dragons - Next To Me
Jak už jsem psala na svůj twitter (@nekonecnaa), nemůžu si pomoct, ale ten ženský hlas na konci se mi prostě nelíbí. Jinak tu písničku miluju.
Macklemore feat Kesha - Good Old Days
Rudimental - These Days feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan CaplenMiza & Peter - Us Feat. Chris LintonRita Ora - AnywhereG-Eazy & Halsey - Him & INF - Let You DownLiam Payne, Rita Ora - For YouDejte mi v komentářích vědět, jaké písničky posloucháte Vy :)

S láskou Kristýna

Žádné komentáře:

Okomentovat